Hakkımızda

Firmamız; Kaliteli üretim,zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet vermektedir.

Mestan Torna

Mestan Torna 1975 yılında,   Bursa’da kurulmuş ve kurulduğu günden beri kendini sürekli geliştirmeyi, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için teknolojisini yenilemeyi , kaliteden ödün vermeden düşük maliyette üretim yapmayı kendine ilke edinmiş olup;sektöründe aranılan öncü firmalar arasında olma ilkesi doğrultusunda ilerleyen; müşteri ve ürün yelpazesi sürekli genişleyen, siz değerli müşterilerimize  torna sektöründe 39 yıllık deneyimi ile hizmet veren  bir kuruluşdur. Bugün, Bursa’da torna  alanında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

MESTAN TORNA KURUMSALMüşteri memnuniyetini esas alarak, tecrübeli ve uzman kadromuz ile teknolojiyi kullanarak firmamızı verimli ve sıfır hatalı üretim için sürekli geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Mestan Torna olarak imalat ve fason üretimi konusunda yılların tecrübesini ve yenilenen teknolojiyi kullanarak kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağlamaktır..

Vizyonumuz

Küresel pazarda ana sanayiler için  ihtiyacı olan ürünleri kaliteli , zamanında ve uygun fiyatlı temin ederek  bir adım önde olmayı ve  tercih edilen yan sanayi imalatçı firma olmayı hedeflemiştir.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemimiz,  müşteri özel istekleri doğrultusunda ilerlemek; beklentileri karşılayan kalite ve performansta, uygun pazar fiyatında, güvenilir üretim başlıca politikamızdır.

MESTAN TORNA

Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir!!

Lütfen Bizimle İletişime Geçin